Hata Bildir & Öneride Bulun

Harf Lütfen! oyunu hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları paylaşabilirsiniz.

868 Yorum Var


E
Ebubekir Ertürk
demiş ki

Öncelikle Hayri Bozkurt beye cevabını vermek isterim çünkü bende yüksek puan yaptım. Benim yaptığımda hile yoktur. Daha soru çıkmadan "cevap vermek istiyorum"a basarsanız hiç süre kaybetmeden 20 saniye düşünme hakkınız olur soruyu okur cevabını yazarsınız. Denersiniz bunu görürsünüz.
İkincisi şu sohbetteki gereksiz adamlar bir şekilde engellenmeli. İsimleri müstehcen olanlar var. Müstehcen isimler yasaklanabilir sistem üzerinden ve müstehcen mesajlar da engellenebilir. Dikkate alırsanız sevinirim. Kolay gelsin.

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Oyuncu isimlerindeki kurallarımız sohbet bölümünde de geçerli. Yakında sohbet kullanımı için üyelik şartı getireceğiz. Böylelikle kural dışı isimler ve mesajlar tamamen engellenmiş olacaktır.

İlginize teşekkür ediyor, iyi oyunlar diliyoruz.

M
Mahmud YILDIRIMLAR
demiş ki

Merhaba. Artık OFFLINE- yani internet olmadan bilgisayarımızda kullanabileceğimiz sürümünü indirmek istiyoruz. Ve kendi sorularımızı HAZIRLAYARAK farklı kitlelerle (Örn.: ilkokul öğrencileri/otistikler vs.) vakit geçirmek vs. istiyorum. Bu ne zaman mumkün olacak.

Saygılarımla
Kolay gelsin.:)

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Merhaba.

Oyunumuzun aslında şu an Windows sürümü bulunuyor, fakat sorular internet üzerinden yükleniyor. Oyunun bahsettiğiniz şekilde tek ders ve çevrimdışı çalışan sürümünü hazırlamak zaman alacaktır.

Kısa süre önce oyunun alt yapısını tamamen yeniledik ve Android, Windows, Chrome gibi platformlara uyarladık.

Çevrimdışı çalışabilecek sürüm bir süre daha gecikebilir.

İlginiz için teşekkür ederiz.

E
eçrin
demiş ki

çok güzel bir oyun süper

S
Sercan Bayrak
demiş ki

Akla, mantığa uymayan, düşünülmeden söylenen, saçma sapan - abuksubuk değil abuksAbuk

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Hemen düzelttik, bildiriminiz ve ilginiz için teşekkür ederiz. İyi oyunlar!

B
behlül altın
demiş ki

merhaba daha öncede yazmıştım günü en iyilri tablosuna skorum kaydedilmiyor

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Merhaba Behlül bey, şu an 8500 puanla bu ayın skorları listesinde 29. sırada yer alıyorsunuz. Bu skoru geçtiğiniz gün o güne ait en iyiler listesinde de gözükeceksiniz. Daha düşük skorlar aldığınızda skorunuz ve elde ettiğiniz tarih güncellenmeyeceği için o güne ait günün en iyileri listesinde yer almazsınız.

H
Hayri BOZKURT
demiş ki

14 sorunun sorulduğu ve toplamda 5 dakikalık bir zaman verilen bir oyunda nasıl olur da 1 saniye bile harcanmadan sorular yanıtlanıp 9800 puan alınabilir. Sizce de salakça değil mi. Bu da bu sitenin ciddiyetsizliğini gösteriyor. Ayın birincisi olan yada dereceye giren ilk 5 kişi parmakları yerine nerelerini kullandı acaba. Hile yapıyorsunuz yada göz yumuyorsunuz bari mantıklı olun da komik duruma düşüp itibarınızı yitirmeyin. Komik.

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Merhaba Hayri bey.
Oyunumuzda bu şekilde yüksek skorlara ulaşılması mümkün, ilk olarak bunu belirtmek isteriz. Elbette bu skora ulaşmak için soruları okumadan "cevap vermek istiyorum" düğmesine tıklamanız ve biraz da şanslı olmanız gerekiyor. Bildiğiniz üzere cevap verme esnasında size yarışma süresi dışında 20 saniye ek süre veriliyor. Bu süre içerisinde soruyu cevaplayabiliyorsunuz. Tüm sorularda bu kadar hızlı olursanız şu anki en yüksek skor ve sürelere ulaşabilirsiniz.

Oyun ile ilgili tüm skorların sürekli olarak kontrol edildiğini, kural dışı hareket ve açıklar yoluyla elde edilen skorların ise en iyiler tablosundan çıkarıldığını belirtmek isteriz. Oyun ile ilgili güvenlik önlemlerimizi aldığımızı ve sürekli geliştirdiğimizi hatırlatıyor, iyi oyunlar diliyoruz.

H
Hayri BOZKURT
demiş ki

14 adet sorunun sorulduğu ve 5 dakika toplam süre verilen "harf lütfen" adlı bir yarışmada nasıl olurda 1 saniye bile harcanmadan tüm sorular doğru yanıtlanabilir. Hile yapıyorsunuz bari adamı aptal yerine koymayın.

S
Sercan Bayrak
demiş ki

Dil bilgisi görevleri ve yapı bakımından kelime köklerini değiştiren dil - bükümlü dil değil, büküNlü dil

http://www.tdk.gov.tr/index.php?option=com_gts

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Düzeltildi, ilginiz için teşekkürler.

A
ayşe gül
demiş ki

iade etmek geri çevirmek cevabı kaytarmak değil reddetmek

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Türil Dil Durumu sözlüğünde "Geri çevirmek, iade etmek" şeklinde de yer alıyor. Fakat isteğiniz üzerine açıklamayı değiştirdik ve daha bilindik anlamını yarışmaya ekledik.

İlginiz için teşekkürler.

B
behlül altın
demiş ki

oynadıgım oyunda skor tablosuna kaydedilmiyor

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Merhaba, 7600 puanla bu ayın en iyileri listesinde 47. sırada gözüküyorsunuz.

Yorum Yazın