Hata Bildir & Öneride Bulun

Harf Lütfen! oyunu hakkındaki görüş ve önerilerinizi, karşılaştığınız sorunları paylaşabilirsiniz.

1002 Yorum Var


İbrahim COŞKUN
demiş ki

Teşekkürler güzel oyun

İbrahim COŞKUN
demiş ki

Çok güzel oyun hemde ödüllü bu oyunu çok aradım daha önce teşekkürler...

T
TERS MASKE ALİ NADİR
demiş ki

ÇOK İYİ BİR UYGULAMA BEN OLSAM 10/99999999999 VERİRDİM

F
Fatmanur Kansu
demiş ki

Çok güzel oyun

H
HASAN ŞARLAK
demiş ki

Arttırılan sürenin, puanlamada bir etkisi var mı ?

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Süre etkilemiyor. Kurallar sayfamızdan deneyim puanının nelerin etkilediğini görebilirsiniz.

N
Nuray Çiftçi
demiş ki

Merhaba. Rastlayıp not aldığım hatalı soru/cevaplardan biri şöyle: 8 harfli sorulardan biri,"Önemsiz bir şey olarak" diye sorulmuş. Cevabı "NAÇİZANE" çıkıyor. Bu, TDK'ya uygun ve doğru. Ancak yine 8 harfli sorularda "Çok küçük, önemsiz bir şey olarak" şeklinde bir soru daha sorulmuş. Bunun cevabı ise C harfiyle "NACİZANE" olarak çıkıyor ki sorusu, TDK'daki NAÇİZANE'nin tanımıyla tıpatıp aynı ancak hatalı olarak C harfiyle yazıldığından ve iki ayrı cevabı olan tekrarlanmış bir soru olduğundan ötürü iptal edilmesini rica ediyorum. Bu arada, ödülümle ilgili bir mail almayı sabırla beklemeye de devam ediyorum. İyi çalışmalar...

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Yanlış kelimeyi oyunumuzdan çıkardık. Geribildiriminiz için teşekür ederiz. Ödüllerin gönderimi bu hafta içerisinde yapılacaktır. Tekrar tebrikler.

G
gökhan güler
demiş ki

hediye kazanma varmı peki vaarsa hediye kazandımda nasıl alacağız

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Ödül kazanmanız durumunda seçtiğini ödül kargo ile adresinize teslim edilecektir.

N
Nuray Çiftçi
demiş ki

Merhaba, 10 harfli Genel Sorular'da hatalı cevap bildirmek istiyorum: "Çalıkuşu adlı romandan uyarlanan dizide başrol karakteri canlandıran kadın oyuncu" sorusunun cevabı "AYDENŞENER" olarak yazılmış. Doğru cevap olan "AYDANŞENER"i yazınca yanıyoruz. Bilginize... İyi çalışmalar...

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Düzelttik, ilginize teşekkür ederiz.

N
Nuray Çiftçi
demiş ki

Merhaba. Oyunu severek oynuyorum. Bir isteğim olacak: Bir sorunun aynı harf sayısına sahip birden fazla cevabı olabiliyor. Örneğin "karartı" ve "karaltı". Harf almadan oynamaya gayret ettiğim için özellikle bu gibi durumlarda işimize yarayacak ikinci cevap hakkı (sonsuz değil sadece iki) olmasını talep ediyorum. Soru göndericinin canı, iki doğru cevaptan hangisini kullanmak istemiş, bunu ezberlemek zorunda kalmamak için... Ezberim kuvvetli değil. :) Belki bu gibi istekler için artık çok geçtir, oyun yıllardır oturmuş artık, üzerinde bu tür çalışma yapılmıyordur. İyi çalışmalar, güzel oyun için teşekkürler. Ödülümü sabırla beklemekteyim.

H
Harf Lütfen!
demiş ki

En çok yanlış yanıtlanan soruları belirli aralıklarla inceliyoruz. Aynı zamanda oyuncuların iletişim bölümünden ilettiği hatalı kelime ya da soruları düzeltiyoruz. Ödülünüzün gönderimi ile ilgili sizinle kayıtlı e-posta adresiniz üzerinden iletişime geçeceğiz. Tebrik ederiz.

K
Kaan Söken
demiş ki

Ödül vermeye devam ediyor musunuz??

H
Harf Lütfen!
demiş ki

Ödüllü yarışmamız devam ediyor. Ödüller tükendikten sonra da yepyeni ödüllerle de devam edecek.

Yorum Yazın